Praca

Przyjmujemy do pracy na stanowiskach:

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres e-mail praca@radix.com.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o:
  • wyraźne określenie wybranego stanowiska pracy,
  • załączenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez RADIX Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."

Programista

Zadania

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji oraz usług w technologiach Java lub C++
  • praca nad oprogramowaniem z zakresu ewidencji, wymiany danych lub finansów i księgowości
  • udział w tworzeniu dokumentacji oprogramowania
  • współpraca z zespołem wsparcia produktu

Wymagania

  • praktyczna umiejętność programowania w języku Java lub C++
  • znajomość języka SQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • minimum 10 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy o charakterze zadaniowym
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do szybkiego uczenia się i chęć poznawania nowych technologii

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze informatycznej jednostek samorządu terytorialnego
  • znajomość serwerów baz danych Microsoft SQL Server i PostgreSQL
  • znajomość systemów z rodziny Linux

Oferujemy

  • stałe godziny pracy (7:30–15:30 w dni robocze)
  • praca zdalna lub stałe miejsce pracy (350 m od SKM Gdańsk Oliwa)
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, 3-miesięczny okres próbny
  • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ponad 30-letniej tradycji i silnej pozycji w branży
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami

Konsultant ds. obsługi klienta

Zadania

  • obsługa klientów (telefoniczna i E-mail)
  • prowadzenie wdrożeń, szkoleń i prezentacji z zakresu oprogramowania ewidencyjnego, finansowego i księgowego RADIX
  • nadzór nad dokumentacją techniczną oprogramowania RADIX

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • elokwencja i bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość zasad poprawnej pisowni
  • umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów z klientami
  • umiejętność obsługi komputera, przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej oraz programów Word i Excel lub LibreOffice Writer i Calc
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyróżniania priorytetów
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolność szybkiego uczenia się

  • umiejętność programowania
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • stałe godziny i miejsce pracy (7:30–15:30 w dni robocze, 350 m od SKM Gdańsk Oliwa)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego